Wasprogramma 'Het Beste' bij Carwash A2 in Zaltbommel!
Bij Carwash A2 heb je een 50 meter full-service textiel autowasstraat met gratis stofzuigen op één van de 26 ruime stofzuigplaatsen! Rij snel langs en jouw auto is weer als nieuw!
- Wasprogramma 'Het Beste' bij Carwash A2 in Zaltbommel, t.w.v. € 19.
- Geldig t/m 1 oktober 2021.
- Locatie: Van Voordenpark 22, 5301 KP, Zaltbommel.
- Een 50 meter full-service textiel autowasstraat.
- Door het gebruik van textiel zal jouw auto niet beschadigd raken.
- Maak gratis gebruik van één van de 26 ruime stofzuigplaatsen.
- Een schone auto van binnen en buiten.
- De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
- Je voucher(s) is je bewijs van betaling. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
Carwash A2 Zaltbommel
Wasprogramma 'Het Beste'
- wassen
- intensief velgen inweek 4x
- intensief lava inweek
- bodem
- intensief velgen & dorpels wassen 2x
- intensief lava polish
- polish poetsen
- diamond protector wax
- drogen
- intensief nadrogen
Openingstijden:
Maandag 08.00 - 18.00 uur
Dinsdag 08.00 - 18.00 uur
Woensdag 08.00 - 18.00 uur
Donderdag 08.00 - 18.00 uur
Vrijdag 08.00 - 18.00 uur
Zaterdag 08.00 - 18.00 uur
Zondag 10.00 - 18.00 uur