Samen een dag snowboarden of skiën bij SnowWorld!

Brede pistes, professionele skiliften en altijd krakend verse sneeuw, daarvoor moet je bij SnowWorld zijn! 365 dagen per jaar wintersportplezier in Nederland! Je hebt keuze uit 5 locaties namelijk Amsterdam, Landgraaf, Rucphen, Terneuzen of Zoetermeer. Alle locaties hebben pistes voor zowel beginners als gevorderden, zodat er voor elke wintersporter een uitdaging te vinden is.

Diverse locaties

t.w.v. € 97,90

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Dagskipas voor 2 personen bij SnowWorld, t.w.v. € 97,90.
  • Exclusief materiaalhuur.
  • 1 voucher is geldig voor 1 persoon.
  • Geldig voor een bezoek t/m 31 maart 2022, op basis van beschikbaarheid. Let op: niet geldig tijdens de kerstvakantie van 25 december 2021 t/m 2 januari 2022.
  • Locatie:
    - SnowWorld Amsterdam: Heuvelweg 6-8, 1981 LV Velsen-Zuid
    - SnowWorld Landgraaf: Witte Wereld 1, 6372 VG Landgraaf
    - SnowWorld Rucphen: Baanvelden 13, 4715 RH Rucphen
    - SnowWorld Terneuzen: Zeelandlaan 3, 4538 CA Terneuzen
    - SnowWorld Zoetermeer: Buytenparklaan 30, 2717 AX Zoetermeer

  • Bij SnowWorld ervaar je het ultieme wintersportgevoel in eigen land.
  • Meerdere keren is SnowWorld verkozen tot beste skihal!
  • Geniet van de brede pistes, professionele skiliften en van de verse sneeuw.
  • Jong of oud, beginnend of gevorderd, iedereen is welkom!
  • De dagskipas is geldig in Amsterdam, Landgraaf, Rucphen, Terneuzen of Zoetermeer.

  • De 2 dagskipassen zijn geldig voor twee personen, geen onderscheid tussen kinderen of volwassenen.
  • De 2 dagskipassen zijn geldig bij SnowWorld Amsterdam, Landgraaf, Rucphen, Terneuzen en Zoetermeer.
  • Het vooraf reserveren van een tijdslot is verplicht, op basis van beschikbaarheid.
  • Het ticket wordt op locatie gecontroleerd op geldigheid.
  • Op de pistes van SnowWorld is het -5°C. Het dragen van warme kleding is aan te raden en handschoenen en een helm zijn verplicht.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: het reserveren van een datum en tijd is verplicht, op de voucher vind je meer informatie.
  • Niet geldig in combinatie met andere acties en/of kortingen.
  • Niet inwisselbaar voor een ticket voor een andere periode, contanten of anderszins inwisselbaar.
  • Op reeds gekochte tickets wordt geen restitutie verleend.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die SnowWorld heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van SnowWorld voor de actuele informatie en de openingstijden.

SnowWorld

SnowWorld biedt 365 dagen per jaar onvergetelijk avontuur! Met vestigingen in Amsterdam, Landgraaf, Rucphen, Terneuzen en Zoetermeer is er altijd wel een SnowWorld bij jou in de buurt. Of je nu je eerste sporen in de sneeuw wilt leren maken of al een doorgewinterde liefhebber bent, SnowWorld is er voor iedere wintersporter.

SnowWorld biedt een unieke en ultieme wintersportervaring op echte sneeuw en beschikt over pistes in diverse moeilijkheidsgraden. Van pistes voor kinderen en beginners tot uitdagende pistes voor gevorderden en zelfs funparks. De indoor wintersportresorts bieden alles wat je van een professioneel skioord mag verwachten. Kortom, de ideale wintersportdag voor jong en oud!

Keuze uit 5 locaties:

SnowWorld Amsterdam: Heuvelweg 6-8, 1981 LV Velsen-Zuid
SnowWorld Landgraaf: Witte Wereld 1, 6372 VG Landgraaf
SnowWorld Rucphen: Baanvelden 13, 4715 RH Rucphen
SnowWorld Terneuzen: Zeelandlaan 3, 4538 CA Terneuzen
SnowWorld Zoetermeer: Buytenparklaan 30, 2717 AX Zoetermeer

Kijk voor meer informatie op de website van SnowWorld

Heuvelweg 6-8
1981 LV Velsen-Zuid

Witte Wereld 1
6372 VG Landgraaf

Baanvelden 13
4715 RH Rucphen

Zeelandlaan 3
4538 CA Terneuzen

Buytenparklaan 30
2717 AX Zoetermeer