Ontdek met 4 personen Amsterdam op de fiets bij MacBike fietsverhuur!

Verken Amsterdam in één dag op je eigen tempo met de fiets via MacBike fietsverhuur. Fiets langs de prachtige grachten, door het pittoreske Jordaan, de beroemde rosse buurt of door het adembenemende Vondelpark.

Diverse locaties

t.w.v. € 59,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 4 x fietsverhuur (Stadsfiets met handremmen en 3 versnellingen)
    door Amsterdam geldig voor 24 uur bij MacBike t.w.v. € 59.
  • Voor 4 personen.
  • Geldig t/m 31 maart 2021.
  • Locatie: Central Station, Oosterdok, Vondelpark & Waterlooplein.

  • Huur een fiets om het beste uit je bezoek aan Amsterdam te halen.
  • Verken de stad op je eigen tempo en je eigen vertrektijden.
  • Met gratis plattegrond van het centrum van Amsterdam en ontdek alle bijzondere plekken.
  • De fiets heeft 3 versnellingen.
  • Iedere fiets is voorzien van 2 sloten.
  • Ga je op pad als het regent? Je krijgt een gratis regenponcho. Zo blijf je toch lekker droog!

  • Het is helaas niet mogelijk om de fiets bij een andere MacBike vestiging in te leveren dan waar de fiets gehuurd is.
  • De verhuurfilialen zijn 7 dagen per week geopend van 09.00 – 18:00 uur.  Na sluitingstijd kun je de fiets niet meer inleveren.
  • Minimumleeftijd is 12 jaar.
  • De fietsen zijn niet te gebruiken door mindervaliden.
  • De borg is niet inbegrepen. Je hebt keuze uit 2 opties: kopie van 1 creditcard per 5 fietsen of 1 legimitatiebewijs per 5 fietsen en €50,- contant per fiets.
  • De verzekering is niet inbegrepen. Als je alle risico's wilt uitsluiten, raden we je aan een verzekering af te sluiten (bij te boeken tijdens de reservering).

  • Kijk op de website van MacBike voor de actuele informatie.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die MacBike heeft genomen om een bezoek in de winkel zo veilig mogelijk te laten verlopen.

Ontdek Amsterdam op de fiets met MacBike

Huur bij Macbike een fiets met handremmen en 3 versnellingen voor 24 uur om volop te genieten van Amsterdam. Met zijn 400 kilometer aan fietspaden is de stad de ideale plek om per fiets elke uithoek te verkennen. Je fietst lekker licht, goedkoop, snel en duurzaam van de ene hotspot naar de andere. En met de gratis plattegrond met routes ontdek je alle bijzondere plekken in de stad en weet je zeker dat je niets mist. Fiets langs de prachtige grachten, door het pittoreske Jordaan, de beroemde rosse buurt of door het adembenemende Vondelpark. Je kunt ook de stad uit fietsen, bijvoorbeeld voor een tour door het prachtige landschap rond Amsterdam: het landelijke Waterland of het groene Amstelland, langs de Amstel. Met de oude windmolens, boerderijen en kastelen waan je je in een andere wereld. Fietsen in Amsterdam is een leuke en onvergetelijke ervaring.

MacBike Amsterdam

MacBike bestaat al 30 jaar en is één van de oudste fietsverhuurbedrijven in Amsterdam. Zo’n 150.000 klanten per jaar verkennen de stad op één van de 2500 fietsen van MacBike. MacBike heeft samen met Batavus de perfecte stadsfiets ontwikkeld om jou de best mogelijke ervaring te bieden. Het bedrijf biedt bovendien een aantal leuke fietstochten aan.

Huur je fiets bij MacBike en geniet van de stad Amsterdam!

Kijk voor meer informatie op de website van MacBike.

De Ruijterkade 34B
1012 AA Amsterdam

Oosterdokskade 63A
1011 DL Amsterdam

Waterlooplein 289
1011 PG Amsterdam

Overtoom 45
1054 HB Amsterdam