2 uur wakeboarden bij Seven-Twenty Cablepark!

Wil je genieten van een dagje watersport? Kom dan heerlijk wakeboarden in Limburg bij Seven-Twenty Cablepark, de eerste kabelbaan in deze mooi provincie, gelegen op het recreatiecentrum de Schatberg in Sevenum.

  • 2 uur wakeboarden bij Seven-Twenty Cablepark, t.w.v. €90.
  • De voucher is geldig t/m 29 mei 2022.
  • Locatie: Midden Peelweg 5, 5975MZ Sevenum.

  • Scheer met wel 30 km per uur over het water, voortgetrokken door een kabelbaan.
  • Maak kennis met deze te gekke watersport.
  • Geniet van 2 heerlijke uren (per persoon) op het water!
  • Leuk en sportief uitje voor jong en oud!

  • Een zwemdiploma is verplicht.
  • Zorg dat je een halfuur van tevoren aanwezig bent op de tijd die je hebt geboekt. Ben je te laat dan kan het zijn dan je niet genoeg tijd hebt op de baan.
  • Inclusief basismateriaal zoals een zwemvest, wakeboard + helm.
  • Je dient zelf een handdoek en zwemkleding mee te nemen.
  • Restitutie is niet mogelijk en niet inwisselbaar tegen geld of andere vergoedingen.

  • Let op! Je dient via de website van Seven-Twenty Cablepark te reserveren! Meer informatie staat op de voucher.
  • Klik op de website van Seven-Twenty Cablepark voor de actuele informatie en openingstijden.

Midden Peelweg 5
5975 MZ Sevenum

Wakeboarden bij Seven-Twenty Cablepark

Geniet van 2 uur wakeboarden in Limburg bij Seven-Twenty Cablepark, de eerste kabelskibaan in deze mooie provincie. Seven-Twenty Cablepark ligt gelegen op recreatiecentrum de Schatberg te Sevenum.

De baan heeft heeft een omtrek van 783 meter en draait met een snelheid van 30 km/uur. Met 10 personen tegelijk maak je een ronde waarbij je door 5 gemakkelijke bochten heen gaat. Met een hoogte van 16 meter boven het water is de kabel geschikt voor zowel beginners als professionele riders.

Wakeboarden

Voordat je het water op gaat, bekijk je een instructiefilmpje en bij de startplaats wordt je persoonlijk door een instructeur begeleid. Het wakeboarden vraagt om iets meer motoriek. Kun je al snowboarden of skateboarden? Dan pak je het sneller op. Voor snowboarders is dit een geweldige manier om ook in de zomer op een plank uit je dag te gaan! De praktijk leert dat je met een snowboard, skateboard of windsurf achtergrond eenvoudig leert wakeboarden.

Faciliteiten

Er zijn kleedruimtes en douchegelegenheden aanwezig. Kostbare spullen kun je achterlaten in een locker. Ga je zelf niet het water op? Geniet dan van een hapje of drankje op het terras met een prachtig uitzicht over het water.