Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • Uitzicht vanuit de Euroscoop over Rotterdam
  • Koffie thee appelgebak bij Deli Euromast
  • Entree Euromast Rotterdam
  • Uitzicht vanaf de Euroscoop in Rotterdam
  • Euromast Rotterdam

Geniet samen van een prachtig uitzicht bij de Euromast en sluit af met koffie/thee en gebak in Deli!

Rotterdam - Wist je dat je bij helder weer tot aan Antwerpen kan kijken? En dat je tot 185 meter hoogte kunt met de roterende Euroscoop? De Euromast is het icoon van Rotterdam waar je natuurlijk kunt genieten van het mooiste uitzicht van de stad! Kom langs en beleef de Euromast zelf. Eenmaal, andermaal, enjoy!

 

Huidig bod

14

Bied mee

Plaats autobod

Euromast

Inhoud van de veiling
Entree tot de Euromast met koffie/thee en gebak in Deli (begane grond) voor twee personen (t.w.v. € 32,50)

Highlights
- De Euromast is het icoon van Rotterdam!
- Ga met de Euroscoop naar 185 meter hoogte en bewonder het prachtige uitzicht over de stad en omgeving.
- Geniet van een heerlijk kop koffie/thee met gebak in het gezellige restaurant Deli (op de begane grond).
- Leuk om te combineren met een dagje winkelen in Rotterdam.
- Beoordeeld met een 8 op Zoover!

​​​​​​​​

Data

Vier maanden geldig vanaf de datum waarop de veiling gewonnen is.
De mast is gesloten van 25 maart tot en met 9 april 2017 i.v.m. een verbouwing.
Niet geldig van 8 juli t/m 3 september 2017 en tijdens feestdagen of Valentijn en Moederdag.
Raadpleeg altijd vooraf de openingstijden op de website van de Euromast
De Euroscoop kan gesloten zijn wegens weersomstandigheden, technische storingen of exclusief verhuur.Hiervoor is geen restitutie mogelijk.

Locatie: Euromast
Parkhaven 20, 3016 GM Rotterdam

Gebruiksinformatie
Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.

De voucher(s) vind je ook in jouw account bij 'Mijn veilingen'.
De voucher is jouw entreebewijs, print deze uit en neem jouw voucher mee.​​​​​​​
Het is niet mogelijk om te reserveren.

​​​​​​​​

Exclusief

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.

Het winnende bod geeft recht op het product zoals in de Inhoud van de veiling staat vermeld. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje 'Exclusief'.


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

Euromast 
De Euromast is gebouwd in 1960, ter gelegenheid van de Floriade, door architect H.A. Maaskant en aannemer J.P. van Eesteren. In november 1958 brachten de Rotterdamse kranten het nieuws dat de uitzichttoren de naam Euromast zou krijgen. 'Euro', omdat Rotterdam in het hart van het Euromarktgebied ligt en 'mast', omdat niet alleen Nederlanders weten wat dat is, maar ook Engelsen, Duitsers, Zweden, Noren en Denen.

Vandaag de dag is er van alles te beleven bij de Euromast. Niet alleen een prachtig uitzicht maar het is ook een perfecte locatie voor lunch, borrel of diner. En als je het lef hebt, kan je abseilend naar beneden....

Kijk voor meer informatie op de website van de Euromast.

Beoordeling Zoover
Cijfer: 8,1

Edwin Arthur
02 juli 2016 -  
Op ticketveiling hadden we een high tea arrangement gekocht. Vervolgens ons bezoek gereserveerd in de Brasserie. Alles verliep professioneel. Zelfs mijn ouders midden in de tachtig konden zich goed bewegen met hun rollator. Het personeel was zeer behulpzaam. Daarnaast staat vriendelijkheid en service in een hoog vaandel. De high tea smaakte goed. Koffie en thee was onbeperkt........ Samengevat: Professioneel Perfect! We komen snel weer.

'Prachtig' - Petra
4 mei 2015 - 'Een "must" wanneer je Rotterdam bezoekt.'

'Erg leuk' - R en S
26 april 2015 Wij hebben daar een high tea genomen en lekker zitten geniet van het uitzicht. Personeel zowel door de telefoon als bij aankomst en in het restaurant erg vriendelijk. Zeker voor herhaling vatbaar.

Natasja - 8,7
04 - 05 - 2016 Via ticketveiling een high tea mogen doen met 4 personen. Mijn dochter was die dag jarig en dat had ik bij de reservering vermeld met de vraag of er een raadplaats beschikbaar was. Vanaf binnenkomst beneden bij de kassa tot aan het gebruik van de high tea is ze door ieder personeelslid dat ons hielp gefeliciteerd, heel attent. De high tea was ruim voldoende!

BIEDGESCHIEDENIS

  1. 1
    € 14

    2:27:52 Appelgiegel

  2. 2
    € 7

    0:39:27 Dauween

  3. 3
    € 6

    0:17:39 Bjorn Flink

  4. 4
    € 5

    0:12:31 Bied_Laat

  5. 5
    € 4

    23:45:34 B ter Mors



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.