4-Persoons 2-Persoons
  • Heineken Experience
  • Heineken Experience
  • Heineken Experience

Ga met 4 personen naar de Heineken Experience in hartje Amsterdam

Amsterdam - Ben jij een echte Heineken fan? Speciaal voor jou is de voormalige brouwerij, waar een eeuw lang heerlijk helder Heineken bier werd gebrouwen, omgetoverd tot een sensationele interactieve reis door de dynamische wereld van Heineken. Ervaar de Experience, leer meer over de geschiedenis, tap je eigen biertje en hoor meer over het brouwproces van jouw favoriete bier. Het ideale uitje voor vrienden! Eenmaal, andermaal, enjoy!

8

Heineken Experience

4 entreetickets voor de Heineken Experience (t.w.v. € 64,00).

- Heineken Experience is beoordeeld met 4 van de 5 sterren op
TripAdvisor.
- Interactieve reis door de dynamische wereld van Heineken.
- De voormalige brouwerij waar een eeuw lang het heerlijkste bier werd gebrouwen.
- Tap je eigen biertje en leer meer over het brouwproces.
- Ideaal uitje met vrienden in hartje Amsterdam.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Geldig t/m 12 maanden na het winnen van de veiling.
Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Heineken Experience.
Let op: Laatste toegang en kaartverkoop 1,5 uur voor sluitingstijd.

Let op: In verband met drukte op zaterdag raden we je aan om Heineken Experience op één van de andere dagen te bezoeken.

Locatie: Heineken Experience
Adres: Stadhouderskade 78, 1072 AE Amsterdam

De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen''.
Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
Voor dit arrangement hoef je niet te reserveren.

​​​​​​​​​​​​​​​​​

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl

Heineken Experience
De Heineken Experience is gevestigd in de oude brouwerij. Hier kan je niet alleen een lesje biergeschiedenis krijgen maar beleef je Heineken ook met al je zintuigen! Je wordt langs de verschillende facetten van het biermerk geleid. Je leert hoe de innovaties van het Heineken-lab de kenmerkende smaken hebben bepaald. Verder kan je de oude brouwerij aanschouwen met de prachtige koperen ketels en de nostalgische expositie van 140 jaar Heineken reclames bekijken.

App
Met deze app wordt je Heineken Experience nog leuker! Het is namelijk een audio- en videogids waarmee je een rondleiding boordevol informatie krijgt. Beschikbare talen: Engels, Italiaans, Russisch, Nederlands, Duits, Frans, Portugees, Chinees en Spaans. De app kan bijna overal ter wereld naar Android en iPhone worden gedownload.

Cijfer:
 4 van de 5

'Hoe maak je bier in Amsterdam' - Eric M
28 maart 2016 - 'Al vaak langs de oude Heineken brouwerij gereden maar niet eerder naar binnen geweest. Nieuwsgierig geworden naar de bussen die mensen uitspugen en in een rij voor de deur staan toch ook eens zelf wezen kijken. In een goed uur kun je een route volgen die je langs de geschiedenis van Nederlands bekendste biermerk leiden maar je ook vertellen en uiteindelijk laten proeven hoe bier gebrouwen wordt. Voordat de de experience verlaat word je nog geleid door de Heineken schop waar je allerlei Heineken branded artikelen kunt kopen. Best leuke attractie voor een regenachtige dag.'

'Leuk, ook als je niet van bier houdt!' - Monique d
19 maart 2016 - Leuk om een keer te doen, je krijgt gratis biertjes bij de toegangsprijs. De fotohokjes zijn ook erg geslaagd, je kunt de foto's meteen naar jezelf mailen.

    € 8

    10:52:29 KlaasVaak

    € 7

    10:51:41 Roover

    € 6

    10:51:20 taaliina

  4. 4
    € 5

    10:50:04 Roover

  5. 5
    € 4

    10:49:23 Bent Sanders

  6. 6
    € 3

    10:49:04 KlaasVaak

  7. 7
    € 1

    10:48:23 Tommey