Met de familie naar de miniatuurwereld van Miniworld Rotterdam

Rotterdam – Miniworld Rotterdam is een grote overdekte miniatuurwereld vlakbij Rotterdam Centraal Station. Maak kennis met wereldstad Rotterdam, de Rotterdamse haven en prachtige polderlandschappen zoals Kinderdijk. Alles in miniatuur. Een wereld in het klein vol beweging, geluid en zelfs een dag- en nacht ritme van 24 minuten. En hier is het altijd lekker weer. Want dit is een binnen attractie, met airco! Eenmaal, andermaal, enjoy!

9

Miniworld Rotterdam

4 entreetickets voor Miniworld Rotterdam (t.w.v. € 37,00)
*2 volwassenen en 2 kinderen (3 t/m12 jaar)

- Ontdek de leukste plekjes van Rotterdam en de polderomgeving in het klein.
- Volg een unieke wereld vol verhalen.
- Gekozen tot Leukste Uitje van Zuid-Holland door leden van de ANWB.
- Herkenbare Nederlandse landschappen met vele scènes die je fantasie prikkelen.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Geldig tot 6 maanden na het winnen van de veiling.
Bekijk de
website van Miniworld Rotterdam voor de actuele openingstijden.

Locatie: Miniworld Rotterdam
Adres: Weena 745, Rotterdam

De voucher(s) vind je ook in je profiel bij "Mijn veilingen".
Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
Voor dit arrangement hoef je niet te reserveren​​​​​.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.

Het winnende bod geeft recht op tickets voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.​

Miniworld Rotterdam
Groot in de kleinste details! Laat je meevoeren in de wonderlijke wereld van 535m² miniatuurwereld met herkenbare Nederlandse landschappen met vele scènes die je fantasie prikkelen. Er is een complete wereld te ontdekken en te beleven! Sfeervolle en uitgestrekte polderlandschappen worden afgewisseld met de moderne en historische architectuur van ons "Rotterdam in miniatuur", inclusief de grootste overdekte miniatuurhaven van Europa. Je kijkt je ogen uit!

Om je bezoek nog leuker te maken hebben we ook een papieren speurtocht die je kan doen door de miniatuurwereld. Deze wordt uitgevoerd zonder begeleiding en kan na afloop gecontroleerd worden bij de entreebalie. Er zijn
verschillende speurtochten beschikbaar voor kinderen van 4 tot 12 jaar.

Locatie en bereikbaarheid

Miniworld Rotterdam is gevestigd op slechts vijf minuten loopafstand van Rotterdam Centraal Station. Voor de auto is er in de directe omgeving parkeergelegenheid. P2 van het Groothandelsgebouw is direct naast de ingang.

    € 9

    23:41:58 L Wassing