• Zilvermeeuw - TicketVeiling
  • Zilvermeeuw - TicketVeiling
  • Zilvermeeuw - TicketVeiling
  • Zilvermeeuw - TicketVeiling
  • Zilvermeeuw - TicketVeiling
  • Zilvermeeuw - TicketVeiling

Geniet samen van een twee uur durende rondvaart door de Brabantse Biesbosch

Biesbosch - Ben jij een echte natuurliefhebber? Dan mag je het unieke landschap van het Nationaal Park de Biesbosch niet missen! Bewonder tijdens deze twee uur durende rondvaart de verschillende flora en fauna. De comfortabele boten van de Zilvermeeuw hebben een panoramadek, zijn verwarmd en uitgerust met toiletvoorziening, bar en geluidsinstallatie waardoor je in alle luxe van dit paradijs kunt genieten. Eenmaal, andermaal, enjoy!

8

Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw

Twee uur durende rondvaart door de Brabantse Biesbosch voor twee personen (t.w.v. € 22,00).

- Alle partyschepen hebben een uniek panoramadek.
- Bewonder de verschillende flora en fauna.
- Alle schepen zijn verwarmd en uitgerust met toiletvoorziening, bar en geluidsinstallatie.
- Zie een grote verscheidenheid aan vogels en uiteraard de bever!

- De schipper vertelt je het een en ander over hetgeen wat je onderweg te zien krijgt.
- Het is mogelijk om extra entreetickets met korting bij te boeken!

​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​Data
Drie maanden geldig vanaf de datum waarop de veiling gewonnen is.
Reserveren op basis van beschikbaarheid.
Kijk op de website van de Zilvermeeuw voor de vertrektijden.

Locatie: Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw
Biesboschweg 2, 4924 BB Drimmelen

De voucher(s) vind je ook in jouw profiel bij 'Mijn veilingen'.
De voucher is jouw entreebewijs, print deze uit en neem jouw voucher mee.
Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Extra entreetickets bijboeken? Dat kan met 20% korting!*
Eén entreeticket voor kinderen (3 t/m 11 jaar) van € 7,50 voor € 6,00.
Twee entreetickets voor kinderen (3 t/m 11 jaar) van € 15,00 voor € 12,00.
Drie entreetickets voor kinderen (3 t/m 11 jaar) van € 22,50 voor € 18,00.
Eén entreeticket voor volwassenen van € 11,00 voor € 8,80.

Twee entreetickets voor volwassenen van € 22,00 voor € 17,60.
Drie entreetickets voor volwassenen van € 33,00 voor € 26,40.
*Je dient alle entreetickets in één keer te verzilveren.

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.

Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw
Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw organiseert al bijna vijftig jaar rondvaarten door een van de mooiste natuurgebieden van ons land; “Nationaal Park de Biesbosch”.

Mede door de geringe diepgang zijn de partyschepen speciaal gebouwd om door dit gebied te varen. De comfortabele partyboten zijn verwarmd en uitgerust met toiletvoorziening, bar en geluidsinstallatie. Tijdens de vaart kun je een drankje nemen bij de bar en vertelt de schipper het een en ander over hetgeen wat je onderweg te zien krijgt.

Kijk voor meer informatie op de website van Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw.

Bij deze aanbieding kan het volgende bijgeboekt worden:

Omschrijving Van Korting Voor
Eén entreeticket voor kinderen (3 t/m 11 jaar) € 7,50 20 % € 6,00
Twee entreetickets voor kinderen (3 t/m 11 jaar) € 15,00 20 % € 12,00
Drie entreetickets voor kinderen (3 t/m 11 jaar) € 22,50 20 % € 18,00
Eén entreeticket voor volwassenen € 11,00 20 % € 8,80
Twee entreetickets voor volwassenen € 22,00 20 % € 17,60
Drie entreetickets voor volwassenen € 33,00 20 % € 26,40

    € 8

    1:26:57 D Tepper

    € 7

    1:10:59 violett45

    € 6

    0:44:49 A Winkens

  4. 4
    € 5

    0:12:48  Lopjess

  5. 5
    € 4

    0:00:52 Alina.barendse