2-Persoons 4-Persoons
  • Het spoorwegmuseum is leuk voor jong en oud
  • Spoorwegmusuem- TicketVeiling
  • In de trein bij Het spoorwegmuseum
  • Het spoorwegmuseum in Utrecht
  • Omroepen bij Het spoorwegmuseum in Utrecht
  • Spoorwegmuseum
  • Goedkope tickets Spoorwegmuseum Utrecht - TicketVeiling

Ontdek en beleef samen het Spoorwegmuseum in Utrecht!

Utrecht - Ontdek het verhaal achter 175 jaar spoorwegen in Nederland. In Het Spoorwegmuseum raas je door de tijd in treinen die jij helemaal mag ontdekken. En er zijn nog veel meer spannende avonturen. Zoals De Vuurproef, de prijswinnende 4D-simulator waarin je zelf een trein bestuurt.  Er is van alles te doen, zowel binnen als buiten. Nieuwsgierig? Kom ook naar het stoerste museum van Nederland! Eenmaal, andermaal, enjoy!

5

Het Spoorwegmuseum

2 tickets voor het Spoorwegmuseum (t.w.v. € 32,00).

- Spannend achtbaanritje in het donker.
- Zelf een trein besturen in de prijswinnende 4D simulator.
- Bezoek een oud Engels mijnwerkersdorp.
- Ontmoet de reizigers van de Oriënt Express.
- Het Spoorwegmuseum is op Zoover.nl beoordeeld met een 7,6.

​​​​​​

Zes maanden geldig vanaf de datum waarop de veiling gewonnen is.
Dinsdag t/m zondag van 10:00 uur tot 17:00 uur en tijdens de schoolvakanties ook op maandag.

Raadpleeg het
Spoorwegmuseum voor de actuele informatie over het museum en de openingstijden.

Locatie: Spoorwegmuseum
Adres: Maliebaanstation
in Utrecht

De voucher(s) vind je ook in jouw account bij 'Mijn veilingen'.
Deze voucher(s) zijn de entreebewijzen, print deze uit en neem hem mee.
Voor dit arrangement hoef je niet te reserveren.

​​​​​​
€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl

Het Spoorwegmuseum
Een museum over treinen saai? Vergeet het maar! In het Spoorwegmuseum in Utrecht beleef je onverwachte avonturen met luxe rijtuigen, stoere treinen en locomotieven boordevol geheimen en verhalen. Kom binnen en ga mee op een spannende reis door de tijd. De hoofdattracties zijn vijf ‘werelden’ waarin treinen de hoofdrol spelen. Een audiotour door een Engels mijndorp, een theatervoorstelling over de Oriënt Express of een spannende achtbaan: iedere wereld is een echte belevenis. Nieuw is De Vuurproef, een spannende virtuele reis langs twee eeuwen spoorhistorie. Een tocht die eindigt in een ware vuurproef!

Kijk voor meer informatie op de website van
Spoorwegmuseum

Beoordeling Zoover.nl
Cijfer: 7,6

'Niet alleen een museum' - NovaVita
26 oktober 2015 - Veelzijdig, kindvriendelijk museum. Naast de collectie antieke locomotieven en miniatuur treinen, heel veel te zien en doen voor kinderen. Attracties, speeltuin, toneelstuk met prachtig decor. En ook in het restaurant is voor elk wat wils te vinden, alleen erg prijzig.

'Leuk museum, vooral voor kinderen' - Anke ankesteen
20 juni 2015 - Wij waren erg verrast, dit museum heeft namelijk ook " attracties". Het is een leuk museum, vooral voor de kinderen is er veel te zien en te beleven. De " attracties" zijn erg leuk, nog wel wat spannend voor de jonge kinderen. Maar het treintje buiten was favoriet. Het museum is mooi ingericht en de toiletten waren erg schoon en het personeel erg aardig. De frietjes en de kroket hebben ons ook goed gesmaakt. Als de kinderen weer wat ouder zijn gaan we zeker een keer terug. Wij waren op een vrijdag middag, het was toen rustig to gezellig druk.

    € 5

    23:56:04 janneclaire