Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • Familiepretpark de Waarbeek
  • De Waarbeek
  • Hengelo
  • Attractie
  • Botsauto
  • Waarbeek
  • Lachen
  • Calypso
  • Varen
  • Achtbaan

Vier entreetickets voor Familiepretpark de Waarbeek!

Hengelo - Familiepretpark de Waarbeek staat garant voor een plezierig dagje uit! Het nostalgische pretpark biedt uren speelplezier voor de kleinste en allerkleinste kinderen. Zweef in de zweefmolen, ravot in de ballenbak, zoef hoog boven het water in de stoeltjeslift en sjees van de rodelbaan. Familiepretpark de Waarbeek heeft het allemaal! Eenmaal, andermaal, enjoy!

 

Huidig bod

8

Bied mee

Plaats autobod

De Waarbeek

Inhoud van de veiling
Vier entreetickets voor Familiepretpark de Waarbeek 
(t.w.v. € 46,00).

Highlights

- Het nostalgische Familiepretpark de Waarbeek staat garant voor een plezierig dagje uit!
- Het pretpark heeft meer dan 40 attracties voor kinderen van twee tot twaalf jaar.
- Zweef in de zweefmolen, ravot in de ballenbak, zoef hoog boven het water in de stoeltjeslift en sjees van de rodelbaan. 
- Familiepretpark de Waarbeek ligt in de prachtige Twentse bossen.
- Ook fijn: direct naast het familiepretpark ligt het Pannenkoekenhoes, waar de stevige trek kan worden gestild. Op vertoon van jouw voucher krijg je 10% korting op de totale rekening!

​​​​​​​​​​​

Data
Geldig tot en met 30 juni 2017.
Kijk voor de openingstijden op de website van Familiepretpark de Waarbeek.

Locatie: Familiepretpark de Waarbeek
Twekkelerweg 327, 7554 SC Hengelo

Gebruiksinformatie
Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
De voucher(s) vind je ook in jouw account bij 'Mijn veilingen'.
De voucher is jouw entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.

​​​​​​​​​​​

Aanbieding in combinatie met een voucher van TicketVeiling
Op vertoon van jouw voucher krijg je 10% korting bij het Pannenkoekenhoes!

Exclusief

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op tickets voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje 'Exclusief'.


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

Familiepretpark de Waarbeek
Wie kent het niet van vroeger? Het gezelligste pretpark van Twente, De Waarbeek. In de bossen tussen Enschede en Hengelo ligt dit nostalgische familiepretpark. Attracties uit het verleden, voldoen aan de meest moderne veiligheidseisen en maken De Waarbeek tot speelparadijs voor kinderen van twee tot twaalf jaar. Samen met Twekky, Jerry Glitter en Hetty Confetti beleven kinderen met hun ouders, opa's en oma's een geweldig dagje uit!


Kijk voor meer informatie op de website van 
Familiepretpark de Waarbeek

BIEDGESCHIEDENIS

  1. 1
    € 8

    1:59:43 Marcha

  2. 2
    € 5

    0:58:13 Z Teunis

  3. 3
    € 4

    0:20:28 liess

  4. 4
    € 3

    23:52:01 iese 1950



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.