4-Persoons 2-Persoons
  • Klimmen
  • Glijbaan
  • Volkel
  • Binnenspeeltuin
  • speeltuin
  • BillyBird Park Hemelrijk

Vier entreetickets voor BillyBird Park Hemelrijk!

Volkel - Heb je zin in een gezellig dagje uit met jouw gezin? Kom dan naar BillyBird Park Hemelrijk! Door de leuke binnenspeeltuin, buitenattracties en het strandbad beleef je ongetwijfeld een onvergetelijk dagje uit. Bied nu mee en ontdek zelf hoe leuk BillyBird Park Hemelrijk is! Eenmaal, andermaal, enjoy!

2

BillyBird Park Hemelrijk

Vier entreetickets voor BillyBird Park Hemelrijk.

- Weer of geen weer, bij BillyBird Park Hemelrijk is er binnen én buiten plezier voor iedereen!
- Voor de allerkleinsten is er een kleuterkade met een kleurrijke ballenbak.

- Voor alle ouders, opa en oma’s of begeleiders is er een gezellig terras waar een hapje en drankje genuttigd kan worden.
- Op de terrassen kun je gratis gebruik maken van WiFi.
- Beoordeeld met een 8,3 op Zoover!

​​​​​​​​​​​​​​​​

Zes maanden geldig vanaf de datum waarop de veiling gewonnen is.
Niet geldig op 8 oktober 2017.
Kijk voor de actuele openingstijden op de website van BillyBird Park Hemelrijk.

Locatie: BillyBird Park Hemelrijk
Zeelandsedijk 34a, 5408 SM Volkel

De voucher(s) vind je ook in jouw profiel bij 'Mijn veilingen'.
De voucher is jouw entreebewijs, print deze uit en neem jouw voucher mee.

​​​​​​​​​​​​​​​​

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag
.

BillyBird Park Hemelrijk
Het hart van het park bestaat uit een prachtig strandbad met daaromheen verschillende binnen- en buitenattracties, waaronder de ruime binnenspeeltuinen Zeeroversland en de Kinderkermis. Ook vind je bij BillyBird Park Hemelrijk een uitgestrekt survivalgebied met daarin een spannend touwenparcours, de klimberg Hemelaya en de bootjesglijbaan Splash. Een van de absolute hoogtepunten in het park is toch wel de familie-achtbaan. Stap in en geniet van het overweldigende uitzicht terwijl je razendsnel door het park wordt gelanceerd!

Kijk voor meer informatie op de website van
BillyBird Park Hemelrijk

Beoordeling Zoover.nl
Cijfer: 8,3

"Superschattig park" - Tool 80
13-08-2016 "Vooral voor jonge kinderen erg leuk en gevarieerd. Mijn kinderen hebben zich opperbest vermaakt, ook al zat het weer niet echt mee. Het park is niet duur, maar een tientje en kinderen kunnen zich daar prima vermaken. Vooral ook leuk dat je er kunt barbecuen. De Hemelaya (het kasteel waar je op kunt klimmen) vinden de kids super."

"Een fantastisch park voor jong en oud" - Lola van den Elzen
20-07-2016 - "Billy Bird park Hemelrijk is een top park voor jong en oud. Het is goed verzorgd en de medewerkers zijn altijd gastvrij en vriendelijk. Ook werkt het park zeer goed aan vernieuwing. Een super leuke beleving voor een mooie prijs!"

"Heerlijke familie-dag!" - Familie van Daal
31-08-2015 - "Afgelopen weekend hebben wij een heerlijke familie-dag gehad in Volkel. Met een groep van 45 personen (alle leeftijden!) is het altijd lastig om een goede locatie te vinden, maar dit was super! Voor de kleintjes was er de binnenspeeltuin, voor de grotere kinderen de attracties buiten. Het contact vooraf was erg prettig, en op de dag zelf was alles netjes geregeld met een heel hartelijk welkom. Aan te raden zijn de arrangementen voor drank, frietjes of buffet. Wij hebben genoten!"

Kijk voor alle recensies op
Zoover.nl.

    € 2

    14:02:57 Silke Boers