Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

2 Heats elektrisch karten in De Uithof voor 2 personen

Rij jij beter dan je vrienden? Bewijs het op de kartbaan in De Uithof! Met de nieuwe elektrische karts rijd je milieubewust en trekt je kart sneller op, waardoor je sneller door de bochten crosst. Door het ervaren personeel van De Uithof en de achteruit versnelling van de nieuwe karts verlopen de races goed en veilig. Bied mee en laat zien wat je kunt. Eenmaal, andermaal, enjoy!

 

Huidig bod

1

Bied mee

Plaats autobod

De Uithof

Inhoud van de veiling
1 ticket voor 2 heats elektrisch karten voor 2 personen
(t.w.v. € 55,00)
 

Highlights
- Ervaar de G-krachten en de snelheid op de baan.
- De baan beschikt over 2 tunnels, 1 heuvel en een zeer spectaculaire kombocht.
- 1 heat duurt 12 min.
- Minimale lengte 160 cm.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Data
Geldig tot 3 maanden na het winnen van de veiling.
Bekijk 
De Uithof voor de actuele openingstijden.

Locatie: De Uithof
Adres: Jaap Edenweg 10, Den Haag

Gebruiksinformatie
Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
Voor dit arrangement is het verplicht te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Exclusief
€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op tickets voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

De Uithof
De Uithof vind je praktisch om de hoek bij Kijkduin en is perfect voor een heerlijk dagje uit. 
Kom jij schaatsen met vrienden of familie? Op de semi-overdekte 400 meterbaan trainen professionele teams als voorbereiding op toernooien en schaatsen zowel beginners als gevorderden hun rondjes. Wil je je techniek verbeteren? Of gewoon gezellig een dagje uit? In De Uithof kan het allemaal!
Wil je les? Dat is bij De Uithof uiteraard geen probleem! Je kunt dan contact opnemen met de schaatsschool voor meer informatie. Naast een schaatsbaan beschikt De Uithof ook over een 211 meter lange sneeuwbaan, een geweldig kartcircuit, lasergamehal en active gaming. Dit alles staat garant voor sportief plezier! Ga skiën of snowboarden, bind de schaatsen onder of scheur door de bochten van de spectaculaire kartbaan!

BIEDGESCHIEDENIS

  1. 1
    € 1

    13:58:07 Antonius453



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.