Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

Geniet samen van een romantische Evening Cruise met een drankje door hartje Amsterdam

Amsterdam - Wil jij met je lief genieten van een romantisch avondje op de Amsterdamse grachten? Blue Boat Company heet je van harte welkom op de luxueuze rondvaartboot voor een anderhalf uur durende vaart door sfeervol, nachtelijk Amsterdam. Laat je betoveren door de vele verlichte bruggen & gebouwen die de stad een sprookjesachtig aanzien geven. Als je 90 minuten later van boord gaat heb je alle hoogtepunten van deze prachtige stad gezien! Eenmaal, andermaal, enjoy!

 

Huidig bod

10

Bied mee

Plaats autobod

Blue Boat Company

Inhoud van de veiling
Evening Cruise voor 2 personen door Amsterdam inclusief één drankje per persoon (t.w.v. € 39,00)

Highlights
- Beleef de betoverende Amsterdamse grachten romantisch met z'n 2-en.
- 90 minuten durende ontdekkingsreis door nachtelijk "Mokum".
- Beloont met het Certificaat van uitmuntenheid door Tripadvisor.
- Met het Personal Audio System in verschillende talen te beluisteren.
- De leukste toevoeging aan een gezellig dagje Amsterdam.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Data

Geldig tot 6 maanden na het winnen van de veiling.
Niet geldig i.c.m. andere kortingen of acties​, tijdens Amsterdam Lifghtfestival en in de maanden april en mei.
Duur: 90 minuten

Bedrijf: Blue Boat Company
Adres: Stadhouderskade 30, Amsterdam

Gebruiksinformatie

Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
Voor dit arrangement dien je te reserveren, gegevens vind je op de voucher.
Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Exclusief
€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl
Consumptie is niet verplicht, cash bar aan boord aanwezig.

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op tickets voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

Blue Boat Company
Het wereld erfgoed Amsterdam heeft voor Blue Boat Company geen geheimen, en zij willen de schoonheid van de stad graag met jou delen. De City Canal Cruise, een 90 minuten durende rondvaart langs alle highlights van de stad leent zich daar natuurlijk bij uitstek voor!

Via het Persoonlijk Audio Systeem kan je aan boord het audio verhaal in de door jou gewenste taal beluisteren. Bijkomend voordeel is dat je niet naar andere talen hoeft te luisteren, en dat zij dus meer tijd hebben om jou meer te vertellen!

Beoordeling Tripadvisor 
Cijfer: 4.0 van 5 sterren

''Geweldig'' - Rm T
8 januari 2015 - Wij hebben een geweldige avond gehad bij Blue Boat. Vriendelijk personeel top gids tijdens het Amsterdam Light Festival. Komen zeker weer terug.

''Perfecte rondvaart'' - Cees M

4 december 2015 - Perfecte rondvaart. Goede en deskundige gids bij de objecten van Amsterdam light. Verwarmde boot. Ruime zitplaatsen. Drankjes aan boord tegen normale prijzen. Zeer vriendelijk personeel.

''Leukste en prettige rondvaart in Amsterdam'' - Willem V
22 augustus 2015 - Ik heb veel rondvaarten gedaan en neem soms gasten mee vanuit het buitenland. Bij blue boat tour was het een erg leuke ervaring. Het kwam vooral door het audio systeem die er voor zorgt dat je alleen naar je eigen taal hoeft te luisteren en de leuke manier van commentaar. 

BIEDGESCHIEDENIS

  1. 1
    € 10

    0:42:02 Q Elfrink

  2. 2
    € 9

    0:41:58 Clément_p

  3. 3
    € 8

    0:35:20 Z de Groot

  4. 4
    € 7

    0:03:46 Jaimie1

  5. 5
    € 6

    0:02:00 DanicaKortman



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.