Briljant wasprogramma bij Niels Autowas in Assen!

Bezoek de grootste, meest moderne en meest klantvriendelijke wasstraat in Assen omgeving! Ga voor een brandschone auto, dankzij het briljante wasprogramma van Niels Autowas. De wasbeurt is inclusief Coating en Glansprotector Gold voor optimale bescherming!

Diverse locaties

t.w.v. € 17,50

€ 0 Nog geen biedingen

  • 'Briljant' wasprogramma bij Niels Autowas, t.w.v. €17,50.
  • De voucher is geldig t/m 1 december 2021.
  • Locatie: Assen (Zeilmakerstraat 13-15 9403 VA) en Assen (Balkengracht 4 9405 CG).

  • Assen Zeilmakerstraat
  • Assen Balkengracht

  • Niels Autowas verwijdert insecten, pekelresten en ander vuil moeiteloos dankzij de nieuwste technieken.
  • Je auto wordt voor gereinigd met een speciale voorreiniger en hogedruk.
  • Het beste en 100% krasvrij resultaat.
  • De gepatenteerde waxbehandeling zorgt voor een beschermende waslaag op jouw auto.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je voucher(s) is je bewijs van betaling. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.

Briljant wasprogramma Niels Autowas

Bezoek de grootste, meest moderne en meest klantvriendelijke wasstraat in Assen omgeving! Wist je dat een periodieke reiniging ook bij het noodzakelijke onderhoud van jouw auto hoort? Een regelmatige wasbeurt bij Niels Autowas houdt de autolak en andere onderdelen aan de buitenkant in goede conditie, beschermt tegen beschadigingen en voorkomt roestvorming.

Voor je de auto de wasstraat inrijdt, wordt de auto eerst grondig gereinigd met een speciale voorreiniger en hogedruk. Hiermee wordt alvast het grove vuil van de auto verwijderd. In de wasstraat zorgen de superzachte borstels voor het perfecte en 100% krasvrije resultaat.

Niels Autowas verwijdert insecten, pekelresten en ander vuil moeiteloos dankzij de nieuwste technieken. De gepatenteerde waxbehandeling zorgt voor een beschermende waslaag op jouw auto.

Programma Briljant

  • Wassen
  • Drogen
  • Actief schuim
  • Super velgen
  • Bodem wassen
  • Voorreiniging, shampoo en hogedruk
  • Intensief wassen
  • Polymere Glanspolish
  • Coating
  • Glansprotector Gold

Openingstijden:

  • Ma t/m Vr 08.30 - 18.00 uur
  • Zaterdag 08.30 - 17.00 uur
  • Zondag 10.00 - 16.00 uur

Kijk voor meer informatie op de website van Niels Autowas.

Zeilmakerstraat 13-15
9403 VA Assen

Balkengracht 4
9405 CG Assen