• Telekids Familie Feest

Ontmoet Ernst en Bobbie, Brandweerman Sam of Rapunzel op het Telekids Familie Feest 2017

Gorinchem - Het dak gaat eraf! Bewonder je helden Thomas de Stoomlocomotief, Ernst en Bobbie, Brandweerman Sam, Sneeuwwitje, Wardo Wonder en Rapunzel tijdens het Telekids Familie Feest.  En ontmoet je idolen tijdens een uitgebreide Meet & Greet na afloop van de show. Vóór- en ná het concert kun je genieten van allerlei activiteiten op het mega indoor Telekidsplein. Eenmaal, Andermaal, Enjoy!

24

Van Hoorne Entertainment B.V.

Vier TicketVeiling Tribuneplaatsen voor het Telekids Familie Feest
(t.w.v. €70,00).

- Het Telekids Familie Feest vindt plaats tijdens het Pinksterweekend in 2017.
- Groot maar intiem!
- Met optredens van o.a. Thomas de Stoomlocomotief, Ernst en Bobbie, Brandweerman Sam, Wardo Wonder, Fien & Teun, Jul & Julia, Assepoester, Sneeuwwitje, Rapunzel en Keet.

- Een uur voor aanvang en een uur na het concert kun je genieten van allerlei activiteiten op het mega indoor Telekidsplein.
- En wat heel bijzonder is: de fans kunnen hier na afloop van de show al hun idolen in het echt ontmoeten tijdens uitgebreide Meet & Greets!

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Je kunt kiezen uit de volgende opties:

  • Zaterdag 3 juni 2017 om 13.30 uur
  • Zaterdag 3 juni 2017 om 17.00 uur
  • Zondag 4 juni 2017 om 10.00 uur
  • Zondag 4 juni 2017 om 13.30 uur
  • Zondag 4 juni 2017 om 17.00 uur
  • Maandag 5 juni 2017 om 10.00 uur
  • Maandag 5 juni 2017 om 13.30 uur
  • Maandag 5 juni 2017 om 17.00 uur

Let op: Op dit moment zijn dit de beschikbare opties, betaal en maak je keuze snel om teleurstelling te voorkomen.

Tijdens de betaling maak je een een keuze voor een data en een tijd.

Locatie: Evenementenhal Gorinchem
Adres: Franklinweg 2, 4207 HZ Gorinchem

Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail
De voucher(s) vind je ook in je profiel bij "Mijn veilingen"
Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee
De tribuneplaatsen bevinden zich op de groen gemarkeerde vlakken op de plattegrond.

TELEKIDS FAMILIE FEEST!
Tijdens het pinksterweekend van 2017 presenteert Van Hoorne Entertainment, in samenwerking met RTL Telekids, het Telekids Familie Feest. Het dak gaat eraf! Tijdens dit concert in de Evenementenhal te Gorinchem, geniet het hele gezin van optredens van o.a. Thomas de Stoomlocomotief, Ernst en Bobbie, Brandweerman Sam, Assepoester, Rapunzel, Sneeuwwitje, Fien & Teun, Jul & Julia, Keet! en nog veel meer bekende TV-helden.

Vóór- en ná het concert kun je genieten van allerlei activiteiten op het mega indoor Telekidsplein

Groots maar intiem
Het Telekids Familie Feest is voor gezinnen met kinderen vanaf 2 jaar. Speciaal voor het Telekids Familie Feest wordt een concertzaal met een groot podium ingericht. Drie dagen lang zullen dagelijks drie concerten worden gehouden. Vanaf één uur voor aanvang van het concert tot één uur na afloop van het concert kun je je  vermaken op het Telekidsplein, waar ook diverse verkooppunten van eten, drinken en merchandise te vinden zijn. En wat heel bijzonder is: de fans kunnen hier na afloop van de show  al hun idolen in het echt ontmoeten tijdens uitgebreide Meet & Greets!

Kijk voor meer informatie op www.vanhoorne.com/familiefeest

    € 24

    0:58:27 Carlosien

    € 23

    0:52:08 O Vaartjes

    € 20

    0:45:40 Zarah B

  4. 4
    € 16

    0:40:32 Diederient

  5. 5
    € 12

    0:34:30 Alexia.Orteza

  6. 6
    € 11

    0:19:44 Zarah B

  7. 7
    € 10

    0:12:06 stopmetbiede

  8. 8
    € 10

    0:12:06 A Olsman

  9. 9
    € 9

    0:11:29 stopmetbiede

  10. 10
    € 8

    0:05:35 B Bogaards