• Telekids Familie Feest
  • Telekids feest logo

Ontmoet Ernst en Bobbie, Brandweerman Sam of Rapunzel op het Telekids Familie Feest 2017

Gorinchem - Het dak gaat eraf! Bewonder je helden Thomas de Stoomlocomotief, Ernst en Bobbie, Brandweerman Sam, Sneeuwwitje, Wardo Wonder en Rapunzel tijdens het Telekids Familie Feest.  En ontmoet je idolen tijdens een uitgebreide Meet & Greet na afloop van de show. Vóór- en ná het concert kun je genieten van allerlei activiteiten op het mega indoor Telekidsplein. Eenmaal, Andermaal, Enjoy!

24

Van Hoorne Entertainment B.V.

Vier TicketVeiling Tribuneplaatsen voor het Telekids Familie Feest
(t.w.v. €70,00).

- Het Telekids Familie Feest vindt plaats tijdens het Pinksterweekend in 2017.
- Groot maar intiem!
- Met optredens van o.a. Thomas de Stoomlocomotief, Ernst en Bobbie, Brandweerman Sam, Wardo Wonder, Fien & Teun, Jul & Julia, Raak!, Assepoester en Sneeuwwitje.

- Een uur voor aanvang en een uur na het concert kun je genieten van allerlei activiteiten op het mega indoor Telekidsplein.
- Maak een rondje in de draaimolen of leef je uit op het springkussen.
- En wat heel bijzonder is: de fans kunnen hier na afloop van de show al hun idolen in het echt ontmoeten tijdens uitgebreide Meet & Greets!
- Op het boerderijplein mag je pony rijden, koeien melken en een kijkje nemen op de televisieset van Fien & Teun.
- Gratis parkeren!
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Je kunt kiezen uit de volgende opties:

  • Zaterdag 3 juni 2017 om 17.00 uur
  • Zondag 4 juni 2017 om 10.00 uur
  • Zondag 4 juni 2017 om 17.00 uur
  • Maandag 5 juni 2017 om 10.00 uur
  • Maandag 5 juni 2017 om 13.30 uur

Let op: Op dit moment zijn dit de beschikbare opties, betaal en maak je keuze snel om teleurstelling te voorkomen.

Tijdens de betaling maak je een een keuze voor een data en een tijd.

Locatie: Evenementenhal Gorinchem
Adres: Franklinweg 2, 4207 HZ Gorinchem

Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail
De voucher(s) vind je ook in je profiel bij "Mijn veilingen"
Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.

Hét familiefeest van het jaar!
Het dak gaat eraf tijdens het Telekids Familie Feest! Tijdens het pinksterweekend van 2017 presenteren Van Hoorne Entertainment en RTL Telekids het Telekids Familie Feest. Tijdens dit concert geniet het hele gezin van verschillende optredens van onder anderen Thomas de Stoomlocomotief™, Brandweerman Sam™, Assepoester, Sneeuwwitje, Rapunzel, Ernst en Bobbie, Fien & Teun, Wardo Wonder, Jul & Julia, Raak! en nog veel meer bekende TV-helden.

Vóór- en ná het concert kun je genieten van allerlei activiteiten op het mega indoor Telekidsplein vol draaimolens, springkussens en spelletjes.

Groots maar intiem
Het Telekids Familie Feest richt zich op gezinnen met kinderen vanaf twee jaar. Speciaal voor het Telekids Familie Feest wordt een concertzaal met een groot podium ingericht. Drie dagen lang worden dagelijks drie concerten gehouden. Per concert kunnen 3000 tot 3500 gasten aan het evenement deelnemen, hierdoor behoudt het evenement een intieme sfeer, maar met een grootse uitstraling. Vanaf één uur voor aanvang van het concert tot één uur na afloop van het concert kunnen de gasten zich vermaken op het Telekidsplein, waar diverse verkooppunten van eten, drinken en merchandise te vinden zijn. En wat heel bijzonder is: de fans kunnen hier na afloop van de show  al hun idolen in het echt ontmoeten tijdens uitgebreide Meet & Greets! Ook kan men na afloop nog uitgebreid nagenieten op het boerderijplein waar kinderen pony kunnen rijden, koeien mogen melken en een kijkje kunnen nemen op de televisieset van Fien & Teun. Het boerderijplein is de hele dag geopend.
• Het Telekidsplein is open één uur voor aanvang van het concert tot één uur na afloop van het concert
• Optredens van onder anderen Ernst en Bobbie, Thomas de Stoomlocomotief™, Brandweerman Sam™ , Fien & Teun, Wardo Wonder,  Jul & Julia, Raak! Assepoester en Sneeuwwitje.
• Meet & Greets na afloop op het Telekidsplein.
• De gehele dag kun je terecht op het boerderijplein.
• Gratis parkeren!

Kijk voor meer informatie op www.vanhoorne.com/familiefeest

    € 24

    14:02:12 Bren Teskens

    € 23

    14:02:10 V Steenkamp

    € 22

    13:59:20 U Michiels

  4. 4
    € 21

    13:59:12 Anne Mutsaerts

  5. 5
    € 18

    13:58:29 Z Schrier

  6. 6
    € 11

    13:57:20 Abeltje

  7. 7
    € 10

    13:57:06 Anne Mutsaerts

  8. 8
    € 9

    13:55:44 Z Schrier

  9. 9
    € 8

    13:55:27 vdVeld