• Roodkapje
  • Dansen
  • Suske en Wiske - TicketVeiling

Met het gezin op 1 maart naar Roodkapje De Musical

Hilversum - Het sprookje over een lief meisje dat koekjes gaat brengen naar haar zieke Oma zal opnieuw vele kinderharten sneller doen kloppen. De rol van Roodkapje wordt gespeeld door Maud Mulder, die met deze rol ooit haar theaterdebuut maakte. Voorzien van een volledig nieuw decor, prachtige kostuums en uiteraard swingende meezing liedjes, is Roodkapje De Musical dé familievoorstelling die je niet mag missen! Eenmaal, Andermaal, Enjoy!

0

Van Hoorne Entertainment B.V.

Vier entreetickets voor Roodkapje De Musical  (t.w.v. € 80,00).

- Kom verkleed naar het theater en doe mee aan de Sprookjes Verkleedwedstrijd.
- Na afloop van de voorstelling kun je met alle acteurs op de foto, tijdens een uitgebreide Meet & Greet.
- Kom ook
nog even lekker swingen tijdens Oma’s Meezingfeest.
- Geniet van een gezellig dagje uit met het gezin.
Dé familievoorstelling die je niet mag missen!
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Je kunt een keuze maken uit de onderstaande data en tijden:

  • Woensdag 1 maart 2017 om 13:30 uur
  • Woensdag 1 maart 2017 om 16:00 uur

Let op: Op dit moment zjin dit de beschikbare opties, betaal snel en maak je keuze om teleurstelling te voorkomen.

Na betaling maak je een keuze voor een datum en een tijd.

Locatie: Theater Gooiland
Emmastraat 2, 1211 NG Hilversum

De voucher(s) vind je ook in je profiel bij 'Mijn veilingen'.
Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem je voucher mee.
Bij aankomst wordt de voucher bij de kassa omgewisseld voor de officiële entreekaarten.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Tijdens de betaling kun je het volgende bij boeken:
Roodkapje CD van € 10,00 voor € 7,00
Sprookjes DVD naar keuze van € 15,00 voor € 10,00
Sprookjes DVD box van € 50,00 voor € 40,00
Roodkapje kunffel van € 7,50 voor € 5,00

Je kunt jouw auto parkeren in Parkeergarage Gooiland, uitrijkaarten à € 5,50 euro zijn te koop in het theater.

Roodkapje De Musical
De mooie Roodkapje vertrekt op een dag richting het bos om een mandje met koekjes naar haar zieke oma te brengen. Diep in het bos ontmoet Roodkapje de lieve Gerrit de Wolf. Hij weet een plek waar de prachtigste bloemen groeien en raadt het meisje aan een mooie bos voor haar oma te plukken. Wat Roodkapje niet weet, is dat Gerrits gemene vrouw Tina iets heel anders van plan is. Wat zal er gebeuren als Roodkapje straks bij oma’s huisje aankomt? En zou de knappe jager Benjamin op tijd zijn om haar te redden?

Kom verkleed!
Kom verkleed naar het theater en doe mee aan de Sprookjes Verkleedwedstrijd. Je maakt dan ook nog eens kans op een sprookjesachtig prijzenpakket. Na afloop van de voorstelling kun je met alle acteurs op de foto, tijdens een uitgebreide Meet & Greet en kun je nog even lekker swingen tijdens Oma’s Meezingfeest.

Roodkapje De Musical is een productie van Van Hoorne Entertainment
Website: www.VanHoorne.com/Roodkapje

Bij deze aanbieding kan het volgende bijgeboekt worden:

Omschrijving Van Korting Voor
Roodkapje CD € 10,00 30 % € 7,00
Sprookjes DVD naar keuze € 15,00 33 % € 10,00
Sprookjes DVD box € 50,00 20 % € 40,00
Roodkapje knuffel € 7,50 33 % € 5,00

Er zijn nog geen biedingen gedaan.