Aanbieders

Op zoek naar een effectieve manier om meer bezoekers te ontvangen? Een doeltreffende tool om nieuwe doelgroepen te bereiken? Wil je de laatste plaatsen verkopen tegen het hoogst mogelijke tarief? Dan is TicketVeiling.nl het ideale platform voor jouw aanbod. Online worden tickets voor concerten, evenementen, (theater)voorstellingen, shows, attractieparken en wellness arrangementen bij opbod verkocht aan de hoogste bieder. Is dit concept nieuw? Nee, verschillende sites werken met een dergelijk veilingsysteem. Toch is TicketVeiling.nl uniek. Lees snel verder waarom!

Sinds een aantal jaren worden de meest uiteenlopende producten en diensten bij opbod online verkocht. Een inmiddels bewezen concept. De consument heeft het gevoel het product te ‘winnen’, het spelelement speelt een belangrijke rol. De trend, dat het publiek in steeds mindere mate bereid is om reguliere toegangsprijzen te betalen, vormt de basis van het succes van veilingwebsites.

Wat maakt het concept van TicketVeiling.nl uniek?

Buitenreclame versus tickets
  • TicketVeiling.nl biedt je de mogelijkheid om bezetting te creëren en tegelijkertijd te voorzien in je behoefte aan buitenreclame. Dit is mogelijk door een bijzondere samenwerking met Clear Channel Hillenaar, één van de grootste outdoor exploitanten in Nederland.
  • Deze optie stelt de producent in staat om tickets (deels) te ruilen voor een buitenreclame campagne. Je betaalt op deze manier met kaarten die je zelf moeilijk kunt verkopen en stimuleert hiermee tegelijkertijd de reguliere verkoop.
  • Door deze optie betaal je minder ‘out of pocket’ kosten voor een post die een onmisbaar onderdeel vormt van je marketingmix.

Maatwerk & creativiteit
  • Buitenreclame is niet het enige aspect dat ons onderscheidend maakt. Ook wanneer je geen gebruik wilt maken van deze optie, zijn veel creatieve deals mogelijk.
  • Wij analyseren je doelstellingen en stemmen daar de gezamenlijke afspraken op af. Flexibiliteit is onze leidraad, dat geldt ook voor de financiën.
  • Per aanbieder wordt bekeken hoe we de opbrengsten kunnen optimaliseren.
  • We denken mee vanuit de aanbieder. Wij kennen de uitdaging waar je als organisator/aanbieder mee te maken hebt uit eigen ervaring. Zowel als het gaat om het halen van omzet , het vullen van zalen als het uitzetten van lastminute acties. Vanuit dat perspectief denken wij graag met jou mee om je doelstellingen te realiseren.
  • Vouchers worden voorzien van je eigen look & feel.
  • TicketVeiling.nl voorziet ook in een uitgebreide rapportage waarin onder meer de biedgeschiedenis, het percentage man/vrouw en de herkomst van de deelnemers wordt toegelicht.
  • Wij hanteren geen minimum als het gaat om het aantal te veilen kaarten.

Wil je meer weten of ben je al overtuigd? Neem dan contact met ons op of vul onderstaand formulier in:

TicketVeiling.nl
Postbus 555
2300 AN Leiden

Tel: 071 – 519 05 99
Fax: 071 – 565 11 42
E-mail: sales@ticketveiling.nl
Aanbieders