2.9 KG Quality Street snoep in prachtig opbergblik!
- Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.
- Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product. Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourkosten zijn voor je eigen rekening.
Iets te vieren?
De Quality Street snoepjes maken van ieder moment een feestje! Met 12 iconische snoepjes in een assortiment van melk en pure chocolade en toffees is er voor ieder wat wils! De juweelachtige kleuren van de wikkels in het traditionele blik geven een nostalgische uitstraling. De blik is ook leuk om cadeau te geven! Welke kleur is jouw favoriet?
Ingrediënten
Suiker, glucosestroop, gecondenseerde magere melk met suiker (magere melk, suiker), plantaardige vetten (palm, karit, illipe, mangopit, kokum gurgi, sal), cacaomassa, volle melkpoeder, cacaoboter, glucose-fructosestroop, weifiltraatpoeder, kokosnoot, boter, hazelnoten, watervrij melkvet, emulgatoren (zonnebloemlecithine, E471), bevochtigingsmiddel (glycerol), aroma's, zout, magere melkpoeder, magere cacaopoeder, voedingszuur (melkzuur), maszetmeel. Bevat mogelijk pinda's en andere noten.
BELANGRIJK
Jonge kinderen (onder de 4 jaar) hebben een beperkt kauwvermogen en kunnen zich verslikken in snoepgoed met kleine afmetingen.
Waarde per 100 GR
• Energie (KJ) 1950.
• Energie (Kcal) 465.
• Vet (GR) 20.
• Energie (GR) 11.1.
• Koolhydraten (GR) 68.1.
• Waarvan suikers (GR) 57.5.
• Eiwitten (GR) 3.3.
• Natrium (GR) 0.2.
• Vezel (GR) 1.4.