Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • Schaatsen bij de Uithof - Ticketveiling
  • Schaatsbaan Uithof - Ticketveiling
  • Schaatsbaan De Uithof - TicketVeiling

Kom gezellig een dag schaatsen in de Uithof Den Haag!

Den Haag - Wil je je techniek verbeteren? Of gewoon gezellig een dagje uit? Kom dan naar de Uithof in Den Haag!

Gesloten

Starttijd:

30 nov, 00:00:00

Eindtijd:

30 nov, 00:00:00

Winnend bod

0

De Uithof

Inhoud van de veiling:
2 tickets om een dag onbeperkt te schaatsen in de Uithof (t.w.v. € 15,00)

NB: Exclusief materiaal

Data:
Geldig t/m 25 maart 2012
Kijk voor de actuele openingstijden op
www.deuithof.nl
Locatie: De Uithof, Jaap Edenweg 10, Den Haag

Exclusief:

- Verplicht
•    € 4,00 administratiekosten TicketVeiling.nl

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.

Het winnende bod geeft recht op tickets voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.

Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

De Uithof:

De Uithof is gelegen op een steenworp afstand van Kijkduin en is de ideale locatie voor een dagje uit. Een 211 meter lange sneeuwbaan, een geweldig kartcircuit, lasergamehal, active gaming en een ijsbaan staan garant voor sportief plezier. Ga skiën of snowboarden, bind de schaatsen onder of scheur door de bochten van onze spectaculaire kartbaan!

Wilt u les dan is dit uiteraard geen probleem! U kunt dan contact opnemen met onze schaatsschool voor meer informatie.

Er zijn nog geen biedingen gedaan.

Vestigingsadres
TicketVeiling B.V.
Rhijngeesterstraatweg 18a
2342AM Oegstgeest

Om je beter van dienst te zijn maakt TicketVeiling.nl gebruik van cookies. Lees hier meer over het cookiebeleid van TicketVeiling.nl