Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • Karten - Uithof - TicketVeiling
  • Ticketveiling, 1 heat karten
  • Ticketveiling, 1 heat karten

Elektrisch karten in de Uithof in Den Haag

Den Haag - Bied mee en kom elektrisch karten met twee personen bij De Uithof in de Den Haag. Met de nieuwe elektrische karts rijd je milieubewust en trekt je kart sneller op, waardoor je sneller door de bochten crosst. Doordat de karts nauwelijks geluid maken kunnen je teamgenoten je aanmoediging horen!

 

Gesloten

Starttijd:

30 nov, 00:00:00

Eindtijd:

30 nov, 00:00:00

Winnend bod

0

De Uithof

Inhoud van de veiling:
1 ticket voor een heat elektrisch karten in de Uithof Den Haag voor 2 personen (t.w.v. € 30,00)

NB: 1 heat duurt 12 min.
NB: Minimale lengte 1.60 cm

NB: alle opbrengsten van deze veiling (incl. administratiekosten) gaan naar Stichting Heppie.

Data:
Geldig t/m 30 december 2013
Locatie: De Uithof, Jaap Edenweg 10, Den Haag

Openingstijden:
Maandag:     Gesloten
Dinsdag:       18.00 - 22.00 uur
Woensdag:   13.00 - 22.00 uur
Donderdag:  15.00 - 22.00 uur
Vrijdag:         15.00 - 22.00 uur
Zaterdag:      12.00 - 22.00 uur
Zondag:        12.00 - 22.00 uur

Exclusief:

- Verplicht
•    € 5,00 administratiekosten komen ten goede aan Stichting Heppie.

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.

Het winnende bod geeft recht op tickets voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

De Uithof
De Uithof is gelegen op een steenworp afstand van Kijkduin en is de ideale locatie voor een dagje uit. Een 211 meter lange sneeuwbaan, een geweldig kartcircuit, lasergamehal, active gaming en een ijsbaan staan garant voor sportief plezier. Ga skiën of snowboarden, bind de schaatsen onder of scheur door de bochten van onze spectaculaire kartbaan!

Elektrisch karten is 100% kracht en 200% plezier. Met de nieuwe elektrische karts rijdt u milieubewust en trekt uw kart sneller op, waardoor u sneller door de bochten crosst. Doordat de karts nauwelijks geluid maken kunnen uw teamgenoten uw aanmoediging horen! Met de vernieuwde baan, wordt het elektrisch karten nog uitdagender. Beleef het elektrisch karten in de Uithof!

BIEDGESCHIEDENIS

Er zijn nog geen biedingen gedaan.



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Vestigingsadres
TicketVeiling B.V.
Rhijngeesterstraatweg 18a
2342AM Oegstgeest


Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

Om je beter van dienst te zijn maakt TicketVeiling.nl gebruik van cookies. Lees hier meer over het cookiebeleid van TicketVeiling.nl