Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

7

Beleef samen de Heineken Experience in hartje Amsterdam

Speciaal voor Heineken fans zoals jij is de voormalige brouwerij, waar een eeuw lang het heerlijkste Heineken bier werd gebrouwen, omgetoverd tot een sensationele interactieve reis door de dynamische wereld van Heineken. Ervaar de Experience, zie de geschiedenis, tap je eigen biertje en hoor meer over het brouwproces van jouw favoriete bier. Het ideale uitje voor vrienden!
Populaire veilingen

Vestigingsadres
TicketVeiling B.V.
Geversstraat 30
2342 AA Oegstgeest

E-mail info@ticketveiling.nl

Telefonisch
Klantenservice 0900 6363000 (lokaal tarief)
Zakelijk contact 071-519 05 99

Maandag t/m vrijdag 08:30 - 17:00 uur

Om je beter van dienst te zijn maakt TicketVeiling.nl gebruik van cookies. Lees hier meer over het cookiebeleid van TicketVeiling.nl