Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • Zilvermeeuw - TicketVeiling
  • Zilvermeeuw - TicketVeiling
  • Zilvermeeuw - TicketVeiling

Bezoek de Real Escape Room in Dordrecht

Dordrecht - Real Escape Room is een perfect uitje voor teamuitjes, personeelsfeestjes, vrijgezellenfeestjes, vriendenuitjes of gewoon voor een uniek uitje. Je laat je opsluiten in een van de drie kamers en je moet door middel van raadsels, inzicht en samenwerken binnen een uur uit de kamer komen. Het spel kan gespeeld worden met minimaal 2 en maximaal 7 personen. Durf jij het aan?

0

Populaire veilingen

Vestigingsadres
TicketVeiling B.V.
Rhijngeesterstraatweg 18a
2342AM Oegstgeest

Om je beter van dienst te zijn maakt TicketVeiling.nl gebruik van cookies. Lees hier meer over het cookiebeleid van TicketVeiling.nl