Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • De Uithof Skieen - ticketveiling

Met de hele familie skiën of snowboarden bij De Uithof in Den Haag

Den Haag - Kom met de hele familie skiën of snowboarden op de piste in de Uithof in Den Haag. Hier ligt 365 dagen per jaar echte sneeuw op een piste van 211 meter, en dus de ideale locatie om je voorbereiden op de wintersportvakantie. De Uithof beschikt over maar liefst vier liften: twee sleepliften die naar de top van de piste gaan en twee bandliften voor de kids en beginners. Hierdoor zijn er nauwelijks wachttijden voor de liften!

29

Populaire veilingen

Vestigingsadres
TicketVeiling B.V.
Rhijngeesterstraatweg 18a
2342AM Oegstgeest

Om je beter van dienst te zijn maakt TicketVeiling.nl gebruik van cookies. Lees hier meer over het cookiebeleid van TicketVeiling.nl